Loga UE

/ Podwykonawcy

 

Monitoring Dostawców - Stan na dzień 25.02.2020 r.

 

L.p. data zgłoszenia pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo)
1   2 3 4
1 21.01.2019 F.H.U. ELZAP Elżbieta Pyrek ul. Kozieniecka 109A, 03-375 Kraków dostawa szafy metalowej
2 21.01.2019 Brentzal Otto Haupstrasse 61, 67693 Fischbach, Niemcy dostawa dybli i kotew
3 01.02.2019 BHP Master Cezary Bielawski ul. Brzoza 10, 98-350  Biała dostawa materiałów BHP
15.02.2019 zmiana danych dot. odcinka w umowie 
4 01.02.2019 Tezap Spółka Jawna I.T. Jurgiewicz ul. Staszica 24a/1, 58-200 Dzierżoniów dostawa szaf metalowych 
5 08.02.2019 MOTIP DUPLI Polska Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20, 55-080 Kąty Wrocławsksie sprzedaż i dostawa markera geodezyjnego 
6 22.02.2019 "TRANS-ŻWIR" Jan Kitowicz ul. Suwalskiej 6a, Gajewo, 11-500 Giżycko dostawa kruszyw, wynajem magazynu 
14.08.2019 dostawa materiału
21.10.2019 dostawca kruszywa drobnego
25.10.2019 dostawca kruszywa drobnego
03.02.2020 dostawy piasku, piasku nasypowego
7 21.03.2019 Getfresh Sp z o.o. ul. Łopuszańska 38B, 02-232 Warszawa dostawa wody 
8 21.03.2019 Lyreco Polska S.A. ul. Sokołowska 33, 05-806 Sokołów dostawa matriałów biurowych 
10 28.03.2019 Hantol Serwis Robert Babicz Dreglin 40, 06-450 Glinojeck dostawa posiłków regeneracyjnych 
11 29.03.2019 Mebway Kamil Gałdzicki ul. Fabryczna 2 lok 3.5, 20-301 Lublin dostawa mebli 
12 29.03.2019 PPHU Cichocki ul. Wyzwolenia 52, 06/445 Strzegowo dostawa mebli 
13 18.06.2019 Kanoil Stacja Paliw Płynnych Sp. z o.o. ul. Elektoralna 13/123, 00-137 Warszawa dostawa paliw
13.08.2019 aneks nr 1
14 03.07.2019 Stone Sp. z o.o. Sp. k.  ul. Gen Józefa Dwernickiego 12, 87-100 Toruń dostawa materiałów
Aneks nr 1- sposób rozliczenia 
15 14.08.2019 Zbych - Pol & Mobet Sp. z o.o. ul. Betonowa2, 88-300 Mogilno dostawa przepustów skrzynkowych żelbetowych
16 27.08.2019 Pawlak Ewa Pawlak ul. Raków 49, 09-541 Pacyna, Rakowo dostawa gruzu betonowego 
17 18.09.2019 Continental Road Spółka Jawna K. Majewski, K. Majewska ul. Zagórze, 2/29, 61-112 Poznań dostawa spoiwa do osuszania
18 30.09.2019 Regnars Sp. z o.o. ul. Ceglana 7, 65-211 Zielona Góra dostawa kruszywa łamanego
19 01.10.2019 Exoil Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. ul. Okszowska 27, 22-100 Chełm dostawa paliw
16.10.2019 Exoil Paliwa Sp. z o.o. Sp.k. ul. Okszowska 27, 22-100 Chełm dalszy dostawca paliw
20 02.10.2019 BUDER GA Sp. z o.o. ul. Puławska 182, 02-670  Warszawa dostawca spoiwa do osuszania
21 10.10.2019 Katarzyna Miklewska, Usługi Budowlane i Transportowe Kossobudy 7, 09-140  Raciąż dostawca piasku nasypowego
22 10.10.2019 POLBUD PARTNERS Sp. z o.o. ul. Ratuszowa 11 lok. 213, 03-450  Warszawa dostawca piasku nasypowego
23 14.10.2019 Jan Miklewski Przedsiębiorstwo MIK Roboty Ziemne i Drogowe Kossobudy 7, 09-140  Raciąż dostawca piasku nasypowego
24 14.10.2019 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE ALSYBET SP. Z O.O. ul. Sienkiewicza 13 13-305 Kurzętnik dostawca wylotów betonowych
25 23.10.2019 STAWBUD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Szwedzkiej 3 09-140 Raciąż dostawca betonu
03.12.2019 dostawca betonu towarowego (dalszy dostawca FRANKI Polska)
05.12.2019 dostawca betonu
26 28.10.2019 Karwiński Andrzej Usługi Drogowo-Rolne Ciechanowska 20, 06-500 Mława dostawca gruzu
09.12.2019
27 31.10.2019 "Albet" Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Spółka cywilna Aleksandra Bielawska, Michał Gadomski  ul. Mazowiecka 8b, 09-100 Płońsk dostawca piasku sianego
28 07.11.2019 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów "WAPNOPOL" Sp. z o.o. ul. Młodzieżowa 3/32 09-100 Płońsk dostawa gruzu betonowego bez zanieczyszczeń
12.12.2019 dostawca frezu asfaltowego
13.01.2020
29 20.11.2019 Cementownia Warta S.A. ul. Przemysłowa 17 Trębaczew 98-355 Działoszyn dostawy cementu
27.11.2019 dostawy cementu
30 19.11.2019 THYSSENKRUPP MATERIALS POLAND SA ul. Grudziądzka 159 87-100 Toruń dostawa stali zbrojeniowej
21.11.2019 dostawa stali zbrojeniowej
25.11.2019 dostawa stali zbrojeniowej
09.12.2019 dostawa stali zbrojeniowej
31 21.11.2019 Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "Gralbet" Sp. z o.o. Gralewo Stacja 194 13-214 Uzdowo dostawa belek mostowych typu T
32 28.11.2019 Bruk-Bet Sp. z o.o. Nieciecza 199 33-240 Żabno dostawy wpustów betonowych
33 03.12.2019 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych PREFABUD  ul. Piaski Zamiejskie 255 08-110 Siedlce wykonanie wraz z dostawą koszy zbrojeniowych (dalszy dostawca FRANKI Polska)
34 03.12.2019 Nowakowski Wiesław Towarzystwo Gospodarcze STALER ul. Ustronie 53 87-300 Brodnica wykonanie wraz z dostawą koszy zbrojeniowych (dalszy dostawca FRANKI Polska)
35 05.12.2019 Mineral Polska Sp. z o.o. ul. Wesoła 12 58-379 Czarny Bór dostawca grysu granitowego
36 11.12.2019 KONVERS Sp. z o.o. Plac Czerwca 1976 nr 7 02-495 Warszawa dostawca geosyntetyków GEONIA DM-5 i DM-15
37 16.12.2019 KACZMAREK MALEWO SPÓŁKA JAWNA Malewo 1 63-800 Gostyń dostawca rur, kształtek i studni z tworzyw sztucznych
38 16.12.2019 CONAN ANNA WOJCIECHOWSKA ul. Skrajna 99a 26-600 Radom dostawca płyt drogowych
39 17.12.2019 ZD TRANSPORT Sp. z o.o. Sp.k. ul. Zaściankowa 1A 05-240 Tłuszcz dostawca przekruszu betonowego
40 19.12.2019 Zakład Budowlany mgr inż.. Jerzy Dziura ul. Henryka Sienkiewicza 89 06-400 Ciechanów dostawca gruzu betonowego
41 19.12.2019 Jarczewska Hanna - Przedsiębiorstwo Sprzętowo - Transportowe ul. Przemysłowa 15 06-400 Pęchcin dostawca kruszywa naturalnego drobnego 0/2 mm
42 13.01.2020 ViaCon Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 6 64-130 Rydzyna dostawca przepustów stalowych i rur przepustowych z polietylenu (HDPE)
43 17.01.2020 ARTIMEX S.A. ul. Grzebskiego 10 06-500 Mława dostawca piasku nasypowego
44 28.01.2020 NEPTUN Sp. z o.o. ul. Metalurgiczna 1C 20-234 Lublin dostawca studni betonowych, wylotu DN 1200, rur PEHD, PCV, PP, kształtek i armatury 
45 21.02.2020 FIRMA RESZKA SZYMON, AGNIESZKA I WOJCIECH RESZKA S.C. ul. Rokicińska 28 97-225 Ujazd dostawca galanterii betonowej

 

Monitoring Usługodawców i dalszych usługodawców- Stan na dzień 25.02.2020 r.

 

L.p. data pisma pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo) kategoria podmiotu

- podwykonawca robót budowlanych
- usługodawca
- dostawca
- dalszy podwykonawca robót budowlanych
- dalszy usługodawca
- dalszy dostawca
1   2 3 4 5
1 22.02.2018 Biuro Projektowo - Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt - Warszawa Sp. z o.o. 03-612 Warszawa, ul. Koniczynowa nr 11 Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie proj. Budowlanego, wykonawczego i towarzyszących dokumentów wykonawcy oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego Usługodawca
15.03.2018 Porozumienie w sprawie dodatkowych usług i dodatkowego wynagrodzenia za podjęcie działań aby doprowadzić do wszczęcia procedury ZRID w terminie aktualnie obowiązującej Decyzji Środowiskowej
22.06.2018 Aneks nr 1- dodatkowe usługi związane z podjęciem działań do wszczęcia procedury ZRID w terminie aktualnej Decyzji Środowiskowej
21.09.2018 Aneks nr 2- zakres optymalizacji rozwiązań środowiskowych
2 15.03.2018 Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych Asanga  04-211 Warszawa, ul.Osada Ojców 38 opracowanie wstępnego części przyrodniczej raportu, opracowanie części przyrodniczej dalszy usługodawca
3 18.04.2018 MILMOST Biuro Projektowo-Konsultingowe Marta Milewska 05-870 Błonie, ul. Armii Krajowej nr 2 lok. 5 dokumentacja wodnoprawna dla obiektu MS/PZDd-39.3 nad rzeką Wkrą dalszy usługodawca
4 26.04.2018 ARCHI5 Warszawa  Sp. z o.o. 02-057 Warszawa ul. Filtrowa nr 68 lok. 13 Wykonanie dokumentacji projektowej obiektów architektonicznych na OUD "Glinojeck"  dalszy usługodawca
29.07.2019 wykonanie dokumentacji projektowej projeskt budowlany i wykonawczy 
5 07.05.2018 Geoekspress Olsztynek Sp. z o.o. 11-015 Olsztynek, ul. Szkolna 16 lok. 37 Wykonanie kompleksowej dokumentacji geodezyjnej dalszy usługodawca
07.05.2018 porozumienie w sprawie dodatkowych usług i dodatkowego wynagrodzenia 
25.05.2018 Aneks nr 1 rozszerzenie podmiotu umowy o dodatkowe prace związane z podjęciem działań
6 07.05.2018 Geostar s. c. 25-624 Kielce ul. Mieszka Pierwszego 27 Wykonanie kompleksowej dokumentacji geodezyjnej dalszy usługodawca
07.05.2018 porozumienie w sprawie dodatkowych usług i dodatkowego wynagrodzenia 
25.05.2018 Aneks nr 1 rozszerzenie podmiotu umowy o dodatkowe prace związane z podjęciem działań
24.08.2018 aneks nr 2- wykonanie mapy syt- wysokościowej 
7 15.06.2018 Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska Geotech Sp. z o.o. 35-317 Rzeszów, ul. Budziwojska 79 Wykonanie dokumentacji geotechnicznej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego  dalszy usługodawca
18.07.2018 aneks nr 1- zmiana numeracji ustępów w §19
8 07.08.2018 "KARKON" Biuro Projektów i Obsługi inwestorskiej 61-127 Poznań, ul. Bydgoska 6/7 wykonanie obliczeń statystyczno-wytrzymałościowych i opracowanie projektu zabezpieczenia gazociągu  dalszy usługodawca
9 01.08.2018 Adam Kiczko ul. Źródlanej 21, Pęclin 05-462 wykonanie modelowania hydraulicznego rzeki Wkry w rejonie Strzegowa dalszy usługodawca
28.09.2018 Aneks nr 1- termin i przedmiot umowy
10 01.08.2018 Marek Wyrwas "Elektroinstalatorstwo- wykończenia wnętrz"  Czarnożyły 85, 98-310 Czernożyły wykonanie inwentaryzacji fotograficznej pasa drogowego S7 usługodawca
11 09.11.2018 "TADPOL" Tadeusz Cichocki ul. Wyzwolenia 52,06-445 Strzegowo najem nieruchomości usługodawca
21.12.2018 Aneks nr 1- zmiana pragraf 3 ust 4 Umowy- termin 30 dni od daty doręczenia faktury 
12 16.11.2018 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DIKAR" Dariusz Kruszyński ul. Bursztynowa 1, 84-352 Wicko usługa rozpoznania sapereskiego  usługodawca
13 28.11.2018 Szymon Godlewski ul. Przasnyska 16B,m 23, 01-756 Warszawa najem działki usługodawca
11.01.2019 aneks nr 1 do umowy: zmiana terminów płatności 
18.04.2019 aneks nr 2 do umowy: zmiana treśli i adresu do korespondencji Najemcy 
14 07.12.2018 V2B POLAND Maciej Krajewski ul. Gen. Józefa Sowińskiego nr 21, 40-018 Katowice fotogragiczna inwentaryzacja dróg usługodawca
15 07.12.2018 M. Speed Poland Maciej Stępniewski ul. Przy Agorze 10/53, 01-960 Warszawa fotogragiczna inwentaryzacja dróg usługodawca
11.01.2019 Aneks nr 1- prowadzenie poprawnej nazwy kontraktu
16 07.01.2019 Polservice Geo Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa wyznaczenie pasa drogowego na terenie Lasów Państwowych usługodawca
20.03.2019 usługa obsługi geodezyjnej robót drgowych, mostowych i branżowych
17 11.01.2019 Mebway Kamil Gałdzicki ul. Fabryczna 2 lok 3.5, 20-301 Lublin dostawa mebli  usługodawca
18 11.01.2019 Instal- Klima ul. Mazowiecka 24, 06-425 Karniewo dostawa i montaż klimatyzacji usługodawca
19 11.01.2019 GROSPOL Jędruch, Spółka Jawna ul. I Brygady 1, 05-091 Ząbki dostawa krzeseł usługodawca
20 21.01.2019 Konsorcjum Lastrade Sp. z o.o. (Lider), Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane "Scan-Road" (partner) ul. Szczecińska 15, 82-300 ElbLąg, ul. Książęca 43, 07-300 Ostrów Mazowiecka usniecie drzew i krzwów usługodawca
11.03.2019 aneks nr 1 
21 25.09.2019 Lastrade Sp. z o.o. ul. Szczecińska 15, 82-300 ElbLąg usunięcie drzew i krzewów usługodawca
22 30.01.2019 Urząd Miasta i Gminy Glinojeck ul. Płocka 12, 06-450 Glinojeck gospodarowanie odpadami komunalnymi usługodawca
23 15.02.2019 "Bałdyga" Jerzy Bałdyga ul. Lipowa 9, 09-100 Płońsk wycinak drzew i krzwów do lat 20 oraz ich uprzątnięcie usługodawca
24 15.02.2019 PPHU Cichocki ul. Wyzwolenia 52, 06/445 Strzegowo sprzedaż i dostawa mebli usługodawca
25 01.03.2019 Zakład Usług Leśnych Bogumił Kamiński ul. Lidzbarska 35a, 09-300 Żuromin wycinka drzew i krzewów Usługodawca
26 01.03.2019 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "Escort"- Lasoccy Spółka Jawna ul. Gostkowska 28, 06-400 Ciechanów montaż urządzeń i monitoring  budynku biura budowy w Glinojecku Usługodawca
21.03.2019 montaż płyty centrali satel oraz klawiatury LCD
27 19.03.2019 PKP Cargo SA ul. Gójecka 6, 02-021 Warszawa przewóz towarów koleją - aneks nr 3 Usługodawca
13.06.2019 przewóz towarów koleją 
13.06.2019 przewóz towarów koleją - umowa rozliczeniowa
13.06.2019 przewóz towarów koleją- aneks nr 1 do umowy rozliczeniowej
13.06.2019 przewóz towarów koleją - aneks nr 2 do umowy rozliczeniowej
13.06.2019 przewóz towarów koleją- aneks nr 3 do umowy rozliczeniowej
28 20.03.2019 TPA  Sp. z o.o. ul. Parzniewska 8, 05-800 Pruszków  świadczenie usług laboratoryjnych  Usługodawca
17.05.2019 wykonanie projektu konstrukcji dróg zbiorczych 
05.07.2019 umowa ramowa
13.08.2019 aneks do wykonanie projektu konstrukcji dróg zbiorczych 
17.09.2019   zastępuje umowę ramową   
29 26.03.2019 Małgorzata Sulecka Kowalewko 12B, 06-450 Glinojeck najem działki  usługodawca
30 28.03.2019 Hantol Serwis Robert Babicz Dreglin 40, 06-450 Glinojeck najem działki i budynku kontenerowego  usługodawca
18.04.2019 transport 
18.04.2019 transport 
10.05.2019 transport 
10.05.2019 transport 
03.07.2019 transport 
20.08.2019 transport 
31 02.07.2019 transport 
32 29.03.2019 GeoHor Sp. z o.o. ul. Obrzańska 6/52, 30-408 Kraków obmiar geodezyjny hałdy usługodawca
33 09.05.2019 Kanoil Stacja Paliw Płynnych sp. z o.o. ul. Elektoralna 13/123, 00-137 Warszawa sprzedaż paliwa PB95 oraz oleju napędowego  usługodawca
34 30.05.2019 TM VIA Sp. z o.o. Balicka 100, 30-950 Kraków wprowadzeniu i utrzymaniu tymczasowejj roganizacji ruchu usługodawca
35 14.06.2019 MixBet Piotr Kuciński Nowe Grudze 28, 99-420 Łyszkowice usługa mieszania kryszuwa stabilizowanego cementem usługodawca
36 02.07.2019 M.M. Transport Handel Ul. 11 Listopada  13-200 Działdowo usługi transportowe  usługodawca
37 06.09.2019
38 11.07.2019 FHU Grzegorz Kopka  ul. Żwirowa 2c, 13-100 Nodzica usługi transportowe  usługodawca
20.08.2019 usługi transportowe 
39 12.07.2019 Biuro Usług i Doradztwa BHP PROFESJONAL  ul. K. Naperalskiego 8/19, 94-056 ŁÓDŹ usługa w zakresie bepziezceństwa i higieny pracy  usługodawca
40 16.07.2019 Eco Traffic Sp. z o.o. ul. Ostrobramska 101, lok 233, 04-041 Warszawa projekt organiacji ruchu dalszy usługodawca
41 26.07.2019 Ireneusz Michalski IRTRANS ul. Marchlewska 1A, 13-100 Nidzica usługa transportowa usługodawca
20.08.2019 usługa transportowa usługodawca
42 14.08.2019 KO-ECO Andrzej Kozaczyk aAleja Lipowa 36, 64-920 Piła nadzór środowiskowy usługodawca
43 11.09.2019 South Stream ul. Piaseczyńska 16, 05-555 Tarczyn zakres rozładunku i transportu samochodowego  usługodawca
29.10.2019
10.02.2020 aneks do umowy
44 25.09.2019 Usługi Leśne Nawałnica Dariusz Stańczyk, Paulina Stańczyk ul. Morelowa 15, 77-200 Miastko  usługi związane z pozyskiwaniem i zrywką drewna dalszy usługodawca
45 11.10.2019 Przedsiębiorstwo Sprzętowo-Budowlane "SPRZĘTO-BUD" Sp. z o.o. ul. Poznańska 16D 62-080 Tarnowo Podgórne usługi sprzętem budowlanym dalszy usługodawca
30.10.2019
46 11.10.2019 Usługi Transportowe Waldemar Tośka ul. Kościuszki 130, 06-100 Pułtusk usługi sprzętem budowlanym dalszy usługodawca
21.10.2019 usługi transportowe  usługodawca
47 30.10.2019 usługi sprzętem budowlanym dalszy usługodawca
48 11.10.2019 Transport Budowlany Sp. z o.o. ul. Tarnogórska 4 42-672 Wieszowa usługi transportowe  dalszy usługodawca
49 16.10.2019 Usługi Sprzętem Budowlanym Chrzanowski Kamil ul. Łączna 4, Mogowo, 05-191 Nasielsk usługi transportowe  usługodawca
50 17.10.2019 BART Trans Chojnacki Piotr ul. Jana Pawła II 38/9 09-200 Sierpc  usługi transportowe  dalszy usługodawca
51 21.10.2019 F. H.U. M-C TRANS Maciejewski Cezary  ul. Hłaski 5 06-400 Ciechanów usługi transportowe  usługodawca
52 22.10.2019 TG ALARM SYSTEM Sp. z o.o. ul. Głogowska 260 60-104 Poznań ochrona obiektów i mienia usługodawca
53 22.10.2019 Usługi Budowlane Włodarczyk Stanisław Grabówiec 87B 06-100 Pułtusk usługi transportowe  usługodawca
54 22.10.2019 KĘP-BUD Paweł Kępski Waszulki 13 13-100 Nidzica usługi transportowe  usługodawca
55 22.10.2019 "OL-TRANS" S.C. Krzysztof Reliszka, Mirosław Reliszka Gutów Duży 11 97-306 Grabica usługi transportowe  usługodawca
56 22.10.2019 GRUPA 7 DYSTRYBUCJA - CEZARY WÓJCIK I WSPÓLNICY SP. JAWNA Stróżewko 2/1 09-410 Płock usługi transportowe  usługodawca
57 22.10.2019 PPHU-SYL-POL SŁAWOMIR RATYŃSKI  KŁOPOCZYN 37 96-208 Lubania usługi transportowe  usługodawca
58 22.10.2019 Usługi Transportowe Piotr Mikulski  Zmijewo-Gaje 16 06-560 Konopki usługi transportowe  usługodawca
59 22.10.2019 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe K. i P. TRANS KRZYSZTOF PIETRZYK ul. Grabowa 5 26-300 Opoczno usługi transportowe  usługodawca
60 22.10.2019 Mroczkowski Wiesław - Przedsiębiorstwo wielobranżowe - usługi transportowe, handel Lubanie 145A Lubanie 145A 87-732 Lubanie usługi transportowe  usługodawca
61 25.10.2019 TECHNOCAR ROBERT GRZYBOWSKI ul. Ogrodowa 52/54 00-876 Warszawa usługi transportowe  usługodawca
62 23.10.2019 STAWBUD Sp. z o.o. ul. Szwedzkiej 3 09-140 Raciąż usługi mieszania betonu i transportu oraz dostawa piasku usługodawca
05.12.2019 usługi mieszania betonu i transportu oraz dostawa piasku usługodawca
63 30.10.2019 KM-TRANS Usługi Transportowe, Kupno-Sprzedaż Kamil Możdżonek ul. Warszawska 36 08-420 Miastków Kościelny usługi transportowe  usługodawca
64 08.11.2019 MAREK SŁAWOMIR ŁUKASZUK Usługi Transportowe MAREK ŁUKASZUK ul. Sułkowskiego 39A 05-820 Piastów usługi transportowe  usługodawca
65 08.11.2019 Andrzej Sadecki "AWBUD" Mała Wieś 22 09-140 Raciąż usługi transportowe  usługodawca
66 13.11.2019 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Spółka Jawna Gutkowo 54E 11-041 Olsztyn frezowanie podłoża oraz warstw nasypu metodą in situ usługodawca
67 20.11.2019 "NOW-POL" Stanisław Nowakowski ul. Topolowa 5 09-130 Baboszewo usługi transportowe  dalszy usługodawca
68 22.11.2019 Firma Handlowo - Usługowa Warmia - Invest Joanna Chojecka ul. Kopernika 14 14-400 Pasłęk  usługi transportowe  usługodawca
69 25.11.2019 "TRANS-BUD" Łukasz Izydorczyk  Piątki 73 13-100 Nidzica usługi transportowe  usługodawca
70 27.11.2019 TJ'S - OIL POLSKA Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23/106 02-366 Warszawa przyłącza energetycznego na zapleczu budowy w Kowalewku usługodawca
71 10.12.2019 WB INSTAL Sp. z o.o. Gumowo 37 06-452 Gumowo kompleksowe wykonanie tymczasowych przyłączy elektroenergetycznych zapleczy budowy obiektów mostowych usługodawca
72 19.12.2019 ULMA CONSTRUCCION POLSKA S.A. Koszajec 50 05-840 Brwinów najem systemów deskowania  dalszy usługodawca
15.01.2020 najem systemów deskowania  dalszy usługodawca
73 22.01.2020 POMBET Dariusz Strębski Moszna-Wieś 17a 05-840 Brwinów pompowanie mieszanki betonowej usługodawca

 

Monitoring Podwykonawców robót budowlanych - Stan na dzień 25.02.2020 r.

 

L.p. data zgłoszenia pełna nazwa podmiotu adres zakres umowy (skrótowo)
1   2 3 4
1 14.12.2018 konsorcjum: Lastrade Sp zo.o (Lider)., Przedsiębiorstwo Drogowo Budowlane "Scan-road" (Partner) ul. Szczecińska 15, 82-300 Elbląg; ul. Książęca 43, 07-300 Ostrów Mazawiecka roboty - usunięcie drzew i krzewów
1 05.04.2019 IMPRESSION Sp. z o.o. ul. Fabiarks 31, 02-862 Warszawa roboty- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki meneralno- cementowo- emulsyjnej MCE
2 16.07.2019 ENERGA OPERATOR SA ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk przebudowa urządzeń elektroenergetycnzych WN
3 27.08.2019 Emeco Budownictwo Sp. z o.o. ul. Płk. Andrzeja Hałacińskigo 6, 32-050 Skawina roboty ziemne
4 30.08.2019 FREZDROG Kazimierz Gaweł Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn frezowanie nawierzchni
5 05.09.2019 ZD TRANSPORT Sp. z o.o. Tłuszcze 05-240, ul. Zaściankowa 1a roboty związane z pracami rozbiórkowymi
6 19.09.2019 AST Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 32, 96-115 Nowy Kawęczyn wykonanie montażu przepustów prefabrykowanych 
7 27.09.2019 FKD Employees Sp. z o.o. ul. Nowaka Jezioraskiego 46/2, 03-982 Warszawa opracowanie projektu wykonawczego i kompleksowa budowa magazynu soli
8 09.10.2019 FRANKI POLSKA Sp. z o.o. ul. Jasnogórska 44, 31-358 Kraków wykonanie posadowienia obiektów mostowych
9 16.10.2019 Przedsiębiorstwo Budowlane WEST Sp. z o.o. Chełmce 71 62-860 Opatówek roboty ziemne
10 16.10.2019 Usługi Transportowe Krzysztof Walencik  ul. Lidzbarska 22/34 09-300 Żuromin montaż przepustów z blachy falistej
11 17.10.2019 Rejonowy Związek Spółek Wodnych Zajazd 6 09-100 Płońsk przebudowa sieci melioracyjnych
12 18.10.2019 ZAKŁAD USŁUG BUDOWNICTWA WODNEGO ZBIGNIEW NAZAR  Żabiny 3 13-220 Rybno budowa kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w głównym ciągu
13 21.10.2019 USŁUGI BUDOWLANE MIROSŁAW SITKOWSKI Strzegocin 117 06-150 Świercze roboty ziemne przy obiektach mostowych
14 24.10.2019 MM SYSTEM Sp. z o.o. ul. Aleja Legionów 1 34-300 Żywiec przebudowa kolizji teletechnicznych oraz kanału technologicznego
15 24.10.2019 TJ'S - OIL POLSKA Sp. z o.o. ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23/106 02-366 Warszawa przebudowa urządzeń energetycznych NN i SN 
16 24.10.2019 BAU-KERRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Miodowa 20/13 00-246 Warszawa budowa kanalizacji deszczowej i instalacji gazowej na OUD oraz przebudowa przewodów technologicznych (Cukrownia)
17 28.10.2019 ZAKŁAD ROBÓT INŻYNIERYJNYCH HENRYK CHROBOK I HUBERT CHROBOK SPÓŁKA JAWNA ul. Gościnna 101 43-220 Bojszowy Nowe zabezpieczenie wykopów - ścianek szczelnych przy obiektach mostowych
18 15.11.2019 SERW Sp. z o.o.. ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
19 19.12.2019 Krzysztof Sekuła - Usługi Remontowo - Budowlane  Brunary 103 38-315 Uście Gorlickie wykonanie robót ciesielskich i ogólnobudowlanych
20 19.12.2019 P.U. BUD-STAL Łukasz Wrona Warszówek 73a 27-225 Pawłów wykonanie robót zbrojarskich
21 18.11.2019 PAK-BUD Budownictwo Sp. z o.o. ul. Saska 91 lok. U2 03-914 Warszawa wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
22 21.11.2019 BOGBUD PRACE ZIEMNE - WYNAJEM MASZYN BOGDAN PIEKARSKI Netta Druga 52B 16-320 Bargłów Kościelny  budowa kanalizacji deszczowej i urządzeń oczyszczających 
23 28.11.2019 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WYSOWA Sp. z o.o. Sp.k.  ul. Przyszłość 87 05-126 Stanisławów Pierwszy wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
24 02.12.2019 PRO-GEN Sp. z o.o. ul. Gorlicka 54A lok. 5 51-314 Wrocław wykonanie robót ogólnobudowlanych przy obiektach mostowych
25 27.01.2020 Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. ul. Biznesowa 15 26-600 Radom wykonanie warstw konstrukcji drogowych
26 04.02.2020 Henryk Paczka "DRENBUD" ZAKŁAD USŁUG MELIORACYJNYCH I KANALIZACYJNYCH ul. Jasne Błonie 3 61-602 Poznań budowa odwodnienia w postaci sączków podłużnych
27 07.02.2020 USŁUGI TRANSPORTOWE I HANDEL ZDZISŁAW DĄBROWSKI ul. Żytnia 10 05-240 Tłuszcz budowa przepustów rurowych
28 19.02.2020 B2 Sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 18 02-092 Warszawa wytworzenie, dostawa i montaż łożysk
/ ZAMAWIAJĄCY
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
www.gddkia.gov.pl
Strabag
/ WYKONAWCA
Konsorcjum firm:
STRABAG Sp. z o.o. (Lider)
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Partner)
www.strabag.pl
/ INŻYNIER KONTRAKTU
ZBM Inwestor Zastępczy S.A.
www.zbm.com.pl
Transprojekt
/ PROJEKTANT
Biuro Projektowo – Badawcze Dróg i Mostów „Transprojekt” Sp. z o.o.
www.transwar.com
Script logo